7-ASIS VŠA GIMTADIENIS - DOVANA VISIEMS LIETUVOS ŠIRDUKAMS!

2015.11.28d. Vaiko Širdies Asociacija šventė savo 7-ąjį nuostabų gimtadienį. Ryte 17 VŠA narių iš Kauno, Klaipėdos ir Kretingos rajonų vyko į Klaipėdos delfinariumą ir išpildė širdukų Rusnės ir Rapolo svajonę - pamatyti delfinus.

Rami ir smagi gimtadienio šventė vakare vyko VŠA būstinėje Kartenoje, kur visi kaip viena šeima draugiškai vaišinosi, bendravo, žaidė, šildėsi pirtelėje, pasidžiaugė vieni kitais, pasveikino seses dvynes Ramintą ir Rimantę kurios taip pat šventė gimtadienius.  Džiaugiasi širdys, kad praėjo dar vieneri įdomūs ir nepakartojami metai kartu. Per šiuos metus širdukai keliavo į žirgų terapiją Pakūtuvėnuose, lankė delfinus Klaipėdos delfinariume, visą vasarą dūko ant VŠA pripučiamo batuto „Žuviuko Nemo“, plaukė baidarėmis, stovyklavo Palangoje ir Kartenoje. O svarbiausia - dalyvavo ir rengė įvairiausius renginius, kuriuose skatino MYLĖTI SAVO ŠIRDĮ!

Vienas pakiliausių šventės momentų buvo naujai įdiegtos svetainės www.vaikosirdis.lt pristatymas ir VŠA padėka visiems prisidedantiems asociacijos veikloje. Už neįkainojamą  savanorišką darbą asociacijai, komandos organizavimą ir naujosios svetainės www.vaikosirdis.lt sukūrimą Kostui Jonauskui suteiktas Vaiko Širdies Ambasadoriaus vardas. Naujai sukurta svetainė – tai naujieji širdukų namai namučiai! Nuo šiol bus galima prieiga ir mobiliaisiais įrenginiais! Linkime, kad juose būtų gera širdukų šeimoms, kad juose bendrautų ir suaugę, ir patys vaikai, kad surastų vieno likimo draugų, bendraminčių, palaikančių ir būtų vienas kitam atrama. Beribė VŠA padėka ir pagarba savanoriams už naujos svetainės sukūrimą, už šį kilnų darbą bei prasmingą indėlį. Tai – nepaprasta ir teikianti vilties dovana visos Lietuvos širdukams!